O mojej maturze...

Egzamin dojrzałości już za mną. Nie mogę uwierzyć, że ten czas tak szybko leci. Jeszcze niedawno przygotowywałam się do liceum i nie myślałam o nauce do matury, a tu hop.. Już po wszystkim. Matura była dla mnie jednym z ważniejszych chwil w moim życiu. Dużo osób porównuje stres maturalny ze stresem egzaminu na prawo jazdy. Jednak ja na prawko się nie denerwowałam, za to przed maturą nie można było się do mnie odzywać ''bo nie''. Więc tak naprawdę przed czym ten stres? Ustne na pewno zdam bo wystarczy tylko coś powiedzieć na temat i już 30%. Na pisemnym polskim coś tam się napisze, na niemieckim też, a matma? Na bank nie zdam. Moje myśli najczęściej to był lęk. Na początku września gdy nauczyciele mówili tylko o maturze, ja byłam jeszcze spokojna i marzyłam o tym, żeby ten rok się już skończył. Zaczęłam korki z matematyki z czego jestem dumna, ponieważ udowodniłam sobie, że jednak coś potrafię. Rozwiązywałam mnóstwo arkuszy maturalnych z poprzednich lat. Tych majowych,…

Pomysł na wyjątkowy prezent - My Gift Dna

Wybór prezentu to często bardzo ciężka decyzja. Ja osobiście wybieram prezenty np. na święta już miesiąc przed, ponieważ obawiam się, że mogę nie zdążyć na czas, albo, że nic na ostatnią chwilę nie kupię. Z nieba spadła mi stronka mygiftdna. Co to za stronka ? Mygiftsna przychodzi Nam z pomocą w wyborze prezentu. Dla każdego na pewno wybierzemy coś, co przypadnie do gustu. Jest tam wiele kategorii np. Prezenty dla niego, dla niej, dla rodziców, dla teściów, na parapetówę i wiele innych. Ja wybrałam coś czego mi bardzo brakowało w pokoju. Zdjęcie z moim chłopakiem, które na płótnie wygląda cudownie! Każdy kto wchodzi do mojego pokoju jest takiego samego zdania. 
Nie macie wybranego prezentu, a bliska Nam osoba obchodzi niedługo swoje święto ? Nie martw się! MY GIFT DNA pomoże Ci coś wybrać, a paczka będzie u Ciebie już na kolejny dzień :)
Wielkim plusem dla mnie jest również właśnie dostawa. Obraz przyszedł do mnie w niecałe 2 dni  :) 
Komentarze

 1. Ciekawa stronka :)

  Pozdrawiam! :)
  http://angelikabien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow świetna stronka :).
  Na pewno ułatwi zakupy świąteczne!
  http://feather92.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny post , ja wybieram prezenty 2 tygodnie przed świętami tylko to ze nie kupuje nic przez internet :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł na prezent :)
  www.sylwiaszewczyk.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysłowo :D missarctic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne !!!
  http://gabrysiowetestowaniee.blogspot.com/2016/10/przeglad-nowosci-ktore-znalazy-sie-w.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny obraz! Ja baaardzo ucieszyłabym się z takiego prezentu :)
  with-ideas.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze dziś sprawdzę polecaną przez Ciebie stronę ;-) Pozdrawiam 2legs2long.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za obecność ❤